Nacházíte se ve veřejném katalogu produktů.

Pro možnosti nákupu a objednávky viz sekci \"JAK NAKUPOVAT\".


Úvod » Pracovní obuv » Obuv ARDON » Obuv TRIMMER S1P


        

Obuv TRIMMER S1P

Bezpečnostní sandál

img

 

Číslo produktu: G3281
Bezpečné, pohodlné a praktické! Přesně takové boty si můžete vybrat pro náročnou práci v terénu nebo v dílně. Nemusíte dělat kompromisy. Obuv TRIMMER S1P dokonale splní vaše představy.
Sportovní design botě přidává důležité funkční vlastnosti. Podrážka se flexibilně přizpůsobí, tlumí těžké nášlapy a ochrání nohy i před nerovnostmi v terénu. Výrazný vzorek zajistí bezpečnou chůzi i ve vlhkém prostředí. Důležitou ochrannou je také kompozitová špice, která předejde riziku nepříjemného okopu a poranění.
 
Obuv TRIMMER využívá moderní lehké materiály, které nepřidávají botě váhu, a dovolují komfortní celodenní nošení. TRIMMER perfektně pracuje se střihem, pevný svršek semišové kůže kombinuje s prodyšnou textilií. Společně s efektním tvarováním pomáhá přirozené cirkulaci vzduchu, odvádí pot od pokožky a předchází vzniku nepříjemného zápachu. Jednoduchým zatažením pružné tkanice obuv dokonale uzpůsobíte v šířce. Bota si dlouhodobě zachovává pevný tvar, snadno se obouvá a bezpečně fixuje nohu.
 
I bezpečnostní obuv může korespondovat s moderním stylem. Zajímavé barvy, řešení střihu a zapínání skvěle doplní váš vzhled. Obuv je dostupná ve velikostní řadě 36-48.