Nacházíte se ve veřejném katalogu produktů.

Pro možnosti nákupu a objednávky viz sekci \"JAK NAKUPOVAT\".

NOVINKY

arr3ZMĚNY SAZBY DPHVážení obchodní přátelé, v souvislosti se změnami některých zákonů se v ČR od 1.1.2013 mění sazba... arr328. duben - Světový den bezpečnosti a ochrany zdraví při práci  28. duben patří každoročně od roku 2003 obětem pracovního úrazu či nemoci z povolání. Tento den...

KONTAKTY

Hand Save s.r.o.
Školní 609
277 11 Libiš
tel: +420 774 669 457

ANKETA

Jaký druh ochranných pracovních pomůcek využíváte nejvíce?

Pracovní rukavice / oděvy Pracovní rukavice / oděvy 43% Jednorázový sortiment Jednorázový sortiment 29% Pracovní obuv Pracovní obuv 21% Ochrana zraku / sluchu Ochrana zraku / sluchu 7%

JAK NAKUPOVAT
Jak nakupovat

MALOOBCHODNÍ PRODEJ

Maloobchodní objednávky přijímáme telefonicky, e-mailem, resp. osobně v provozovně Hand Save s.r.o. každý všední den po předchozí telefonické domluvě (adresa provozovny a telefonní čísla viz kontakty). Ceny pro maloobchodní odběry jsou stanoveny dle aktuálně platného maloobchodního ceníku, který Vám na požádání zašleme.


VELKOOBCHODNÍ PRODEJ

Velkoobchodní objednávky (celá balení, smluvní ceny) přijímáme osobně na základě jednání se zákazníkem (přijedeme za Vámi), resp. telefonicky či e-mailem a expedujeme přímo z našeho skladu. V drtivé většině případů jsme schopni také poskytnout vzorky nabízených produktů. Rádi Vám sestavíme nabídku nejlépe vyhovující Vašim potřebám.

Neváhejte nás požádat o tištěnou verzi našeho kompletního katalogu obsahujícího přibližně 10 000 položek sortimentu ochranných pracovních pomůcek.


DORUČOVÁNÍ ZBOŽÍ

Zboží v případě maloobchodního odběru zasíláme prostřednicvím PPL, v případě velkoobchodních odběrů dodáváme vlastní přepravou, resp. PPL dle rozsahu objednávky. Možný je také osobní odběr v sídle naší provozovny.