Nacházíte se ve veřejném katalogu produktů.

Pro možnosti nákupu a objednávky viz sekci \"JAK NAKUPOVAT\".

NOVINKY

arr3ZMĚNY SAZBY DPHVážení obchodní přátelé, v souvislosti se změnami některých zákonů se v ČR od 1.1.2013 mění sazba... arr328. duben - Světový den bezpečnosti a ochrany zdraví při práci  28. duben patří každoročně od roku 2003 obětem pracovního úrazu či nemoci z povolání. Tento den...

KONTAKTY

Hand Save s.r.o.
Školní 609
277 11 Libiš
tel: +420 774 669 457

ANKETA

Jaký druh ochranných pracovních pomůcek využíváte nejvíce?

Pracovní rukavice / oděvy Pracovní rukavice / oděvy 43% Jednorázový sortiment Jednorázový sortiment 29% Pracovní obuv Pracovní obuv 21% Ochrana zraku / sluchu Ochrana zraku / sluchu 7%

O NÁS
O NÁS

Společnost Hand Save s.r.o. se zabývá velkoobchodní a maloobchodní distribucí kompletního sortimentu ochranných pracovních pomůcek, jednorázových rukavic a drogerie.

S našimi klienty navazujeme dlouholetou a trvalou spolupráci založenou na osobním a pečlivém přístupu ke klientovi, rychlých dodávkách a špičkovém poradenství ze strany našeho obchodního oddělení vycházejícího z dlouholetých zkušeností v oboru ochranných pracovních pomůcek.

Naším cílem je optimalizace Vámi používaného sortimentu a cesty k jeho pořizování tak, aby pro Vás zajištění ochranných pracovních pomůcek bylo co nejmenší starostí.